BK Kondoři Liberec

Vítejte na stránkách 
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz

Facebook Instagram Youtube Twitter

BK Kondoři Liberec

5. kolo, So 05.05 16:30

Sokol pražský82
BK Kondoři Liberec72

BK Kondoři Liberec

6. kolo, St 02.05 17:30

BK Lokomotiva Plzeň55
BK Kondoři Liberec65

Sokol pražský

4. kolo, Ne 22.04 10:30

BK Kondoři Liberec88
Sokol pražský70

BK Lokomotiva  Plzeň

3. kolo, So 21.04 16:30

BK Kondoři Liberec79
BK Lokomotiva Plzeň62

Slavoj BK Litoměřice

2. kolo, Po 09.04 18:30

BK Kondoři Liberec84
Slavoj BK Litoměřice67

BK Kondoři Liberec

1. kolo, Ne 08.04 10:00

Slavoj BK Litoměřice63
BK Kondoři Liberec45

Kadeti v extralize padli

Kadeti v extralize padli

Kadeti se v dalších dvou zápasech vydali výjezd do Nymburka a Pardubic. Bohužel ani výjezd neznamenal výhru a tak se tým stále potácí na okraji play-off.

BA Nymburk : Kondoři Liberec


První poločas utkání jsme nepředváděli takovou hru, jakou bychom měli. Nefungovala nám souhra v útoku, kde se nám tvořily zbytečné chyby a soupeř jich samozřejmě využíval ve svůj prospěch. Nepodržela nás ani obrana. Prohrávali jsme souboje 1na1 a nepřicházela výpomoc ze slabé strany. Vytvořili jsme si zbytečně mnoho ztrát při přechodu do postupného útoku a to vlastní nepozorností či zbrklostí, což by se nám nemělo již stávat. V druhé polovině utkání jsme se začali lépe koncentrovat. Především poslední čtvrtina byla z naší strany velice bojovná. Začali jsme lépe bránit...jednotlivě i týmově.  Soustředili jsme se na přechod do rychlého proti&ua cute;tok u,  ale udělali jsme obrovské množství zbytečných ztrát (10 ztrát ve 4.č.). Nepodržely nás ani trestné hody, které za druhý poločas ukazovaly ve statikách 20/7. Nicméně jsme působili druhý poločas více aktivně a byla vidět chuť vyhrát. Jsem rád, že jsem na všech hráčích viděl zdravou dravost a touhu hrát až do konce.


Synthesia Pardubice : Kondoři Liberec


V nedělním utkání jsme měli slabší vstup do utkání, kdy jsme podlehli zklamání ze sobotní těsnější prohry. Nechali jsme rozehrát střelce Hřebíka až příliš. Naštěstí jsme se rychle probudili a nastala bitva o každý míč. Na útočné polovině hrajeme velice dobře. Jsme aktivní a rozvážní. Střelecké zakončení je efektivní. Nicméně nejsme schopni ubránit dobře hrajícího soupeře. Necháváme Pardubice velice snadno zakončovat. Dostáváme laciné koše po hře 1na1 a žádné výpomoci. Chybí nám důraznější odstavení hráčů po střele (celkem v utkáni 25 útočných doskoků!!!). Těchto chyb se musíme zcela vyvarovat, aby jsme mohli taková těžká utkání dotlačit do vítězného konce. Základem je vždy kvalitní obrana. Do druhého poločasu jsme si řekli, že zlepšíme obranný doskok...odstavíme a zabrzdíme hráče Hřebíka a zlepšíme spolupráci v obraně. Ovšem Pardubice ve 3. čtvrtině ožili a chtěli si také zlepšit náladu po sobotní prohře. Ve 4. čtvrtině jsme se vrhli do souboje o každý míč. Začal souboj o vítězství. Hráli jsme jako TÝM s velkou bojovností a energií. Bohužel poslední 2 minuty totálně propadáme na obranném doskoku (7 útočných doskoků) a dovolíme Pardubicí ;m srovn at v základní hrací době. V prodloužení jdeme 30 sec do konce utkání do vedení o 2 body, ale vedení neudržíme. Dostáváme 18 sec do konce utkání trojku z rohu a následný náš útok netrefujeme vítěznou střelu. Zklamání po utkání je obrovské, chybělo jen trochu více štěstí. I tak nám zápas ukázal cestu, kterou musíme jít. Nesmíme se soustředit na vnitřní zklamání po neúspěšném útoku,obraně,  nesmíme se soustředit na výtky k rozhodčím, spoluhráčům, ale musíme hrát jeden pro druhého, hrát jako tým. Hrát na maximum a radovat se z úspěchu druhého. Když budeme vkládat tolik energie, jako bylo v dne š ním utkání, budeme na konci sezóny úspěšní. 
 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

21.05.2018 Matěj Tegel (15)
06.06.2018 Filip Sertič (16)
10.06.2018 Oliver Sembdner (15)
13.06.2018 Matěj Sůva (18)
19.06.2018 Jan Budka (16)

Tabulka

1. Slavoj BK Litoměřice 6 437:374 10
2. BK Kondoři Liberec 6 433:399 10
3. Sokol pražský 6 436:456 9
4. BK Lokomotiva Plzeň 6 370:447 7

Kompletní tabulka

Česká basketbalová federace
Sport Park Liberec
Lion Sport
Město Liberec
Liberecký kraj
Federal Cars
Stima
Preciosa Slovan Varnsdorf
ELAI
Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna
DOBROMAT
MŠMT

Počet návštěv: 9718
Posledních 30 dnů: 634 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19

© 2018 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne