BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz  

   Facebook    Instagram   Youtube     Twitter                          
 
                                                                                             

BK Kondoři Liberec

2. kolo, So 06.10 00:00

BVK Holice
BK Kondoři Liberec

BK Kondoři Liberec

3. kolo, Ne 07.10 00:00

BK Napos Vysoká nad La..
BK Kondoři Liberec

BK Kondoři Liberec

4. kolo, So 20.10 00:00

BK Brandýs nad Labem
BK Kondoři Liberec

BK Kondoři Liberec

5. kolo, Ne 21.10 00:00

TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kondoři Liberec

TJ Tesla Pardubice

6. kolo, So 03.11 00:00

BK Kondoři Liberec
TJ Tesla Pardubice

TJ Sokol BK Chrudim

7. kolo, Ne 04.11 00:00

BK Kondoři Liberec
TJ Sokol BK Chrudim

BK Kondoři Liberec

8. kolo, So 17.11 00:00

Basket Poděbrady
BK Kondoři Liberec

BK Kondoři Liberec

9. kolo, Ne 18.11 00:00

Sokol Kutná Hora
BK Kondoři Liberec

Vlci Žďár nad Sázavou

10. kolo, So 01.12 00:00

BK Kondoři Liberec
Vlci Žďár nad Sázavou..

BK Lions Jindřichův Hradec ,,B"

11. kolo, Ne 02.12 00:00

BK Kondoři Liberec
BK Lions Jindřichův Hr..

Kadeti v extralize padli

Kadeti v extralize padli

Kadeti se v dalších dvou zápasech vydali výjezd do Nymburka a Pardubic. Bohužel ani výjezd neznamenal výhru a tak se tým stále potácí na okraji play-off.

BA Nymburk : Kondoři Liberec


První poločas utkání jsme nepředváděli takovou hru, jakou bychom měli. Nefungovala nám souhra v útoku, kde se nám tvořily zbytečné chyby a soupeř jich samozřejmě využíval ve svůj prospěch. Nepodržela nás ani obrana. Prohrávali jsme souboje 1na1 a nepřicházela výpomoc ze slabé strany. Vytvořili jsme si zbytečně mnoho ztrát při přechodu do postupného útoku a to vlastní nepozorností či zbrklostí, což by se nám nemělo již stávat. V druhé polovině utkání jsme se začali lépe koncentrovat. Především poslední čtvrtina byla z naší strany velice bojovná. Začali jsme lépe bránit...jednotlivě i týmově.  Soustředili jsme se na přechod do rychlého proti&ua cute;tok u,  ale udělali jsme obrovské množství zbytečných ztrát (10 ztrát ve 4.č.). Nepodržely nás ani trestné hody, které za druhý poločas ukazovaly ve statikách 20/7. Nicméně jsme působili druhý poločas více aktivně a byla vidět chuť vyhrát. Jsem rád, že jsem na všech hráčích viděl zdravou dravost a touhu hrát až do konce.


Synthesia Pardubice : Kondoři Liberec


V nedělním utkání jsme měli slabší vstup do utkání, kdy jsme podlehli zklamání ze sobotní těsnější prohry. Nechali jsme rozehrát střelce Hřebíka až příliš. Naštěstí jsme se rychle probudili a nastala bitva o každý míč. Na útočné polovině hrajeme velice dobře. Jsme aktivní a rozvážní. Střelecké zakončení je efektivní. Nicméně nejsme schopni ubránit dobře hrajícího soupeře. Necháváme Pardubice velice snadno zakončovat. Dostáváme laciné koše po hře 1na1 a žádné výpomoci. Chybí nám důraznější odstavení hráčů po střele (celkem v utkáni 25 útočných doskoků!!!). Těchto chyb se musíme zcela vyvarovat, aby jsme mohli taková těžká utkání dotlačit do vítězného konce. Základem je vždy kvalitní obrana. Do druhého poločasu jsme si řekli, že zlepšíme obranný doskok...odstavíme a zabrzdíme hráče Hřebíka a zlepšíme spolupráci v obraně. Ovšem Pardubice ve 3. čtvrtině ožili a chtěli si také zlepšit náladu po sobotní prohře. Ve 4. čtvrtině jsme se vrhli do souboje o každý míč. Začal souboj o vítězství. Hráli jsme jako TÝM s velkou bojovností a energií. Bohužel poslední 2 minuty totálně propadáme na obranném doskoku (7 útočných doskoků) a dovolíme Pardubicí ;m srovn at v základní hrací době. V prodloužení jdeme 30 sec do konce utkání do vedení o 2 body, ale vedení neudržíme. Dostáváme 18 sec do konce utkání trojku z rohu a následný náš útok netrefujeme vítěznou střelu. Zklamání po utkání je obrovské, chybělo jen trochu více štěstí. I tak nám zápas ukázal cestu, kterou musíme jít. Nesmíme se soustředit na vnitřní zklamání po neúspěšném útoku,obraně,  nesmíme se soustředit na výtky k rozhodčím, spoluhráčům, ale musíme hrát jeden pro druhého, hrát jako tým. Hrát na maximum a radovat se z úspěchu druhého. Když budeme vkládat tolik energie, jako bylo v dne š ním utkání, budeme na konci sezóny úspěšní. 
 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

21.08.2018 David Šmíd (16)
02.09.2018 Matyáš Krejčí (16)
11.09.2018 Jan Bašta (17)
16.09.2018 Oliver Vitouš (18)
24.09.2018 Vojtěch Pour (19)

Tabulka

1. BK Kondoři Liberec 0 0:0 0
2. BA Lynx Liberec 0 0:0 0
3. BK Brandýs nad Labem 0 0:0 0
4. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0:0 0
5. Basket Poděbrady 0 0:0 0
6. Sokol Kutná Hora 0 0:0 0
7. TJ Sokol BK Chrudim 0 0:0 0
8. Vlci Žďár nad Sázavou 0 0:0 0
9. BK Napos Vysoká nad.. 0 0:0 0
10. BVK Holice 0 0:0 0
11. BK Lions Jindřichův.. 0 0:0 0
12. TJ Tesla Pardubice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Město Liberec Liberecký kraj Česká basketbalová federace MŠMT Preciosa Federal Cars Stima Sport Park Liberec Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna
DOBROMAT
Lion Sport
ELAI
Slovan Varnsdorf

Počet návštěv: 11105
Posledních 30 dnů: 441 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 25

© 2018 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne