Jednou Kondorem, navždy Kondorem

Lukáš Chábek


Dlouhodobě spjat s osobou pana Slowiaka. Lukáš byl nejdříve veden Janem Slowiakem v dorostech USK Praha a následně byl i přizván jako hráč při budování týmu BK Kondoři pro II. ligu. Po vážném zranění opustil Liberec, aby v sezoně 2014-2015 opět spojil síly s Janem Slowiakem. Tentokrát se Lukáš vrátil do Liberce jako trenér, kde působí i v současnosti jako šéftrenér mládeže BK Kondoři. 

Jakub Blažek


Jiří Černošek


Dušan Bohunický

Začínal jako hráč BK Kondoři, aby se v sezoně 08-09 posunul na pozici asistenta trenéra Slowiaka. V roce 2012 byl opět asistentem trenéra Slowiaka tentokrát v Pardubicíh, které převzal a u A-týmu působil až do ledna 2016, nyní se nachází na pozici šéftrenéra VSCM v Pardubicích. 

Jakub Důra

Jakub Důra nakoukl do nejvyšší soutěže v dresu BK Kondoři, aby se následně posunul do manažerské pozice v klubu. V současné době působí u dvojnásobných vícemistrů ČR v Děčíně, kde opět působí v roli manažera. 

Jan jiříček


Aleš Kočvara


Lukáš Kotas


Lukáš Kraus

Dlouholetý hráč nejvyšší soutěže v ČR. Prošel Libercem, Spartou, Pardubicemi, Děčín a Jindřichovým Hradcem. Velkého úspěchu dosáhl v Redbull- King of the rock, basketbal 1na1, když ovládl turnaj v ČR a mezi nejlepšími, kdy se hrálo na Alcatrazu skončil druhý!!

Robert Landa

Současný aktivní hráč BK Děčín, který již 2. rok po sobě získal stříbro za hegemonem z Nymburka. Zároveň působí jako trenér mládeže v Děčíně a u reprezentace dívek U16, kde jako asistent stál u stříbra z ME v roce 2014 a zlata v roce 2015

Martin Marek

Basketbalista, který prošel americkou soutěží NCAA a evropskými ligami. Po návratu do ČR prošel Kondory, Pardubicemi. Odchovanec BC Benešov působil také v dresu Sparty. V současné době je na pozici managera v BK JIP Pardubice.

Tomáš Pomikálek

Liberecký rodák, který do velkého basketbalu nakoukl právě přes Kondory. Následně zamířil do BK Děčín, kde si vydobil pověst výtečného atleta a následně si vysloužil smlouvu v Nymburce. V roce 2015 se Tomáš vrátil zpět do Děčína, kde opět plní roli opory. Tomáš je členem širšího reprezentačního kádru a dvojnásobný účastník ME v kategorii U20.  

Vítěz Slam dunk contestu v ČR- 2011.

Josef Příhonský

I tento současný hráč BK JIP Pardubice si připsal ostruhy v Kondořím dresu, kde nastupoval v prvoligové éře. Josef je taktéž bývalý reprezentant v kategorii U20. 

Ladislav Toth 

Životně spojen s panem Slowiakem, který ho vedl už v dorosteneckých letech v USK Praha. 

Tomáš Toth

Životně spojen s panem Slowiakem, který ho vedl už v dorosteneckých letech v USK Praha.