BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz    

   Facebook    Instagram   Youtube     Twitter                          
 
                                                                                             

Příští zápas

Kadetům hoří obrana

Kadetům hoří obrana

Obrana!! To je hlavní motto, kterým se musí extraligový tým kadetů zabývat. Po dalším kole extraligy, kde se Kondoři představili v Ostravě je tato skutečnost již alarmující. V sobotním utkání na Snakes obdrželi kadeti 95 bodů, v neděli dovolili NH dokonce 108 bodů.

Sobotní utkání na Snakes mělo pro hosty dosti hořký úvod, 13:0 po 3 minutách hry a time-out. Po návratu z lavičky přišlo zlepšení v útoku, ale obrana byla v mnoha případech děravá a naivní. I přes tento fakt se Kondorům dařilo s domácím týmem dlouho držet krok. V poločase svítil stav 49:37. Což nebylo úplně hezké, ale k průběhu hry to bylo pro hosty stále hratelné. Bohužel po návratu z šaten nepřišel očekávaný nápor a zlepšení hostů, ale kontrola na straně domácích, uklidnění několika jednoduchými koši a odskošení po 3 čtvrtinách na 73:52. Závěrečná peridoda se dá zcela bez obalu nazvat garbage time. Hrálo se uvolněně na obou stranách, o výsledku bylo rozhodnuto a tak došlo až k výsledku 95:73.

 

V nedělním utkání na NH se od úvodních minut odehrávalo daleko vyrovnanější utkání, kde za delší konec tahali většinou Kondoři. Těm se dařilo skvěle využívat svého pivota Matyáše Janouška, kterého domácí nebyli schopni zastavit. Bohužel pro hosty na dobrý útok nenevázala dobrá obrana, která dávalo domácím mnoho volných střel a ti trestali. Po celý zýpas si do domácí výběr udržel 68% s trojkového oblouku!!! ( 19/13). Což je vysoce nadprůměrná úspěšnost. I tak se opět odehrávalo 20 vyrovnaných minut. Kondoři však znovu nezvládli nástup do druhého poločasu, zcela vypadli z role a nechali domácí navýšit své vedení na klíčových 80:67. Posledních 10 minut se opět hrál uvolněný basketbal, kde si domácí kontrolovali výhru, ale pozitivem byla snaha hostů hrát až do konce a prát se. I tak je konečený výsledek 108:87 velmi tristním defenzivním představením. Z pohledu útoku je 87 bodů na venkovní palubovce super, ale musíme začít pracovat i v obraně.

 

Na reperát máme šanci za 14 dní s Plzní a Pískem.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Žižkov 3 284:209 5
2. BK Wolves Radotín 3 258:239 5
3. Basket Opava 2010 2 168:130 4
4. SA Brno 3 239:258 4
5. BK Kondoři Liberec 3 209:284 4
6. TJ Tesla Pardubice 2 130:168 2

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

Sokol Žižkov
BK Kondoři Liberec
106:57
Podrobnosti
Město Liberec Liberecký kraj Česká basketbalová federace MŠMT Preciosa Federal Cars Stima Sport Park Liberec Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna DOBROMAT Lion Sport
ELAI
Slovan Varnsdorf Broker Consulting TJ AŠ Mladá Boleslav

Počet návštěv: 21340
Posledních 30 dnů: 1109 | Posledních 7 dnů: 265 | Poslední den: 35

© 2019 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne