BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu                      
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz

 

   Facebook        Instagram                                  
 
 
                                                                                             
   

Příští zápas

BK Kondoři Liberec vs Basket Poděbrady

Datum a čas konání: 7.12.2019 09:00
Místo: Sportovní hala Kort

Zlepšení výhry kadetům nepřineslo

Zlepšení výhry kadetům nepřineslo

První domácí zápasy kadetů přinesly zlepšení v celkové hře i projevu, bohužel ani jeden den nevedla tato cesta k výhrám a tak zůstává na kadetech deka, která jim přisuzuje bilanci 0:6. Jediní s Litoměřicemi, ještě letos nedokázali zvítězit.

Sobotní utkání s Plzní mělo jasně rozdané karty. Jeden z týmů si připíše první letošní výhru v extralize. Domácím nevyšel úvod utkání, když se neuvěřitelně trápili i s jednoduchým zakončením a tak si Plzeň dokázala vytvořit mírný náskok. Pro domácí začalo být ještě hůř, když na začátku druhé čtvrtiny pro zranění musel ze hry Matyáš Janoušek. Svoje ostruhy tak začalo získávat duo ročníku 2004 Dominik Maščuch a Šimon Kořínek. Oba patří k letošní úspěšné sestavě U15 a své si odvedli také v extralize U17. V samotném utkání se domácí doslova protápili, když se za celou dobu nedokázali vypořádat s důležitostí utkání, naopak Plzeň si pomáhala vysokou úspěšností střelby a tím si vytvořila pohodlný náskok a dokráčela si tak k výhře, která znamenala první výhru a odpoutání se od spodních pater extraligy.

 

Pokud se v neděli bojovalo o výhru pro oba týmy, tak v neděli přijel do Liberce úřadující mistr ČR v kategorii U17 Písek. Favorit utkání se však zapojil více než původně předpokladál. Domácí Liberec tentokrát setřásl svoji nervozitu a hrál uvolněně, rychle a jednoduše. Dokázal si také pomoci dobrou úspěšností střelby a najednou to byl soupeř, který nevěděl co se děje. Postupem času se však Písek začal dostával do utkání, kdy těžil ze své širší rotace hráčů a těsně před poločasem překlopil poprvníé vedení na svou stranu. Definitivně se utkání zlomilo ve třetí části, kdy se do problému s fauly dostalo trio domácích rozehrávačů a domácí se začali vařit v Píseckém pressu. Nakonec si zde srši vybudovali klíčový náskok, který si udrželi až do konce. Ale ani konečný výsledek 86:103 není zcela reálný. Domácí tým odvedl dobrý výkon a nebýt, vlastních chyb a problémů s fauly na klíčové pozici rozehrávače mohli domácí odehrát ještě důstojnější utkání. Avšak výkon byl příslibem, že tento tým může bojovat o extraligové výhry a mladší hráči ukázali, že mohou být také velmi dobrým impulsem pro tým. 

V neděli zaskvěl velmi dobrým střeleckým výkonem forward Filip Sertič, který zaznamenal 30 bodů a 9 doskoků!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

BK Brandýs nad Labem
BK Kondoři Liberec
85:47
Podrobnosti

Tabulka

1. AŠ Mladá Boleslav 15 796:1084 23
2. BC Kolín 10 1108:317 20
3. Basket Poděbrady 10 897:485 18
4. BK Brandýs nad Labem 11 811:667 18
5. BA Lynx Liberec 10 491:851 12
6. Slavoj Český Brod 10 470:901 12
7. BK Kondoři Liberec 10 430:899 10

Kompletní tabulka

Počet návštěv: 26150
Posledních 30 dnů: 582 | Posledních 7 dnů: 115 | Poslední den: 14

© 2019 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne