BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz    

   Facebook    Instagram   Youtube     Twitter                          
 
                                                                                             

Příští zápas

Žákovská liga U15

Žákovská liga U15

Žáci U15 v dalším kole ligy cestovali na sever, kde se postupně představili v Ústí nad Labem a Děčíně. Již před zápasem dostala sestava rány v podobě absencí, takže se o víkendu představilo pouze 8 statečných, ale ne zcela zdravých hráčů.

V sobotním utkání udváděli mladí Kondoři poctivou práci v obrané fázi, kde si dokázali hlídat své hráče v soubojích 1na1. Zodpovědnost se podařilo udržet po celé utkání o čemž svědčí 9 faulů, kterých se Kondoři dopustili a to po celou dobu zápasu měli snahu o celoplošnou agresivní obranu. V útoku to sice nebyl nejlepší výkon, ale právě dobrá a poctivá práce v obraně držela mírné vedení na straně hostů. Ve třetí čtvrtině přišlo zlepšení a zrychlení hry, které nedokázala domácí Sluneta zachytit a Kondoři dokázali odskočit na 37:54. Právě třeří čtvrtinu vyhráli Kondoři 10:19 a odpoutali se od svých hostitelů. V závěrečné čtvrtině se domácí tým ještě pokusil o zvrat utkání, když vytáhl svoji obranu po celém hřišti, ale i s tímto si Kondoři dokázali poradit a dokráčet si pro výhru 47:73. 

 

V nedělním utkání se Kondoři přesunuli kousek po Labi a zavítali do Děčína. Od úvodních minut bylo jasné jaké utkání se bude odehrávat. Domácí tým vědom si důležitosti, kdy bojuje o postup do extraligy, zatáhl svoji obranu na hranu a dostál své přezdívky ,, Válečníci ze Severu". Rozhodně se nejednalo o hezké utkání pro žákovskou kategorii, ale o urputný boj, kde každý tým chvíli držel vedení. Více sil v souboji nakonec  ukázali Válečníci, když se dokázali v závěrečné čtvrtině odpoutat až na 12 bodů. Hosté sice vykřesali naději, ale na zvrat to opravdu nestačilo a tak si Děčín připsal důležitou výhru v boji o postup 68:61. Smutnou kaňkou, bylo vystupování jednoho z rozhodčích, který se sám delegoval do středu dění a více byl vidět on než výkony hráčů. Bohužel tento fakt negativně ovlivnil průběh utkání, protože rozhodčí by měl být nerušivou součástí hry a to se tentokrát nestalo. 

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Žižkov 3 284:209 5
2. BK Wolves Radotín 3 258:239 5
3. Basket Opava 2010 2 168:130 4
4. SA Brno 3 239:258 4
5. BK Kondoři Liberec 3 209:284 4
6. TJ Tesla Pardubice 2 130:168 2

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

Sokol Žižkov
BK Kondoři Liberec
106:57
Podrobnosti
Město Liberec Liberecký kraj Česká basketbalová federace MŠMT Preciosa Federal Cars Stima Sport Park Liberec Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna DOBROMAT Lion Sport
ELAI
Slovan Varnsdorf Broker Consulting TJ AŠ Mladá Boleslav

Počet návštěv: 21340
Posledních 30 dnů: 1109 | Posledních 7 dnů: 265 | Poslední den: 35

© 2019 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne