BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu                      
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz

 

   Facebook        Instagram                                  
 
 
                                                                                             
   

Příští zápas

Spolupráce se rozrůstá

Spolupráce se rozrůstá

Kondorům se podařilo obhájit pozici v Systému talentované mládeže, který zajišťují Česká basketbalová federace a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Kondoři Liberec budou další čtyři roky působit jako Sportovní centrum mládeže a budou zodpovídat za sportovní přípravu dětí v Libereckém kraji od 6 do 18 let. V této práci jim budou pomáhat kluby, které se stanou spolupracujícími. Mají stejný zájem jako Kondoři: výchovu mladých basketbalistů (nejenom) pro profesionální sport, ale i dobrých lidí pro život.

Těší nás pokračování nastavené spolupráce s kluby TJ Slovan Varnsdorf a TJ AŠ Mladá Boleslav. Oba kluby mají chuť pracovat s mládeží, spolupracovat a rozvíjet basketbal ve svých regionech a zároveň spojit síly od severu (Varnsdorf) po jih (Mladá Boleslav).

Novou součástí koncepce je nastavení spolupráce s BK Armex Děčín, ta bude probíhat na úrovni mužské složky, ale pro výchovu mladých hráčů má zásadní vliv. Mladí talentovaní hráči mají možnost přímé cesty z 1. ligy do KNBL a naopak mladí hráči z KNBL dostanou v Liberci klíčové minuty a role v 1. lize.

Zcela novým a velmi silným partnerem pro Liberec budou Levharti Chomutov. Jedná se o ambiciozní klub, který má kompletní mládežnickou strukturu a nezbytné předpoklady pro dlouhodobou práci s mládeží. Tento organizačně-sportovní pokrok vnímáme jako posílení práce s mládeží v oblasti severních Čech.

V současném systému tak budou Kondoři zastávat silnou pozici se statusem SCM a jejich spolupracujícími subjekty budou Mladá Boleslav, Varnsdorf a Chomutov. Konkrétní podobu partnerství vám představíme brzy.

Posláním STM však není pouze spolupráce se silnými a stabilními kluby, ale také rozvoj a podpora basketbalu v místech, kde je snaha začít s budováním mládežnických družstev. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli podpořit také dva kluby, které mají chuť pracovat. V momentě, kdy budou dohody potvrzené, zveřejníme i tyto tyto kluby.

 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

BK Kondoři Liberec
Slavoj Český Brod
60:49
Podrobnosti

Tabulka

1. BC Kolín 12 1354:388 24
2. AŠ Mladá Boleslav 16 825:1220 24
3. Basket Poděbrady 12 1044:586 22
4. BK Brandýs nad Labem 12 853:777 19
5. BA Lynx Liberec 12 639:997 15
6. Slavoj Český Brod 12 589:1060 14
7. BK Kondoři Liberec 12 542:1019 13

Kompletní tabulka

Počet návštěv: 26778
Posledních 30 dnů: 394 | Posledních 7 dnů: 150 | Poslední den: 19

© 2020 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne