A-TÝM O ZÁCHRANU

A-TÝM O ZÁCHRANU

Po základní části 1. ligy mužů skupiny Západ náš A-tým YDEA KONDOR skončil o jednu příčku na nepostupovém místě a bojuje tak o udržení v 1. lize mužů v playout skupině o 13. až 20. místo. Čeká nás tak dalších 8 náročných zápasů s týmy, které nepostoupily ze skupiny Východ.

Hned v prvním utkání narazil A-tým v domácím utkání na tým BK Snakes Ostrava a bylo to utkání bez obran. Na střelecký souboj vyzval domácí kapitán Filip Kroutil (autor 42 bodů)  bývalého hráče nejvyšší soutěže Jana Stehlíka (autor 40 bodů). Ve velmi rychlém a pěkném utkání se nakonec misky převážily na stranu domácích, kteří v závěru soupeře přetlačili a po výhře 106:98 si připsali první body do boje o záchranu.

V dalším kole jsme v pátek cestovali do Brna k večernímu utkání proti SA KOMFRT BRNO. Ukolébání předchozí výhrou jsme do utkání vstoupili velmi laxně bez usílí v obraně a toho domácí využili dokonale a prakticky rozhodli o osudu utkání. Přes snahu trenéra hráče se nám nepodařilo dostat do utkání a přes nadějný poločasový výsledek, kdy jsme se dostali k soupeři na dostřel jsem vše opět ztratili špatným vstupem do 3. čvrtiny. Nadšeně hrající domácí jsme nezastavili a odvážíme si prohru 107:85.

V dalším kole hostíme tým BC Nový Jičín a nutně potřebujeme plný zisk bodů.

Tabulka skupiny o 13. -20. místo tak vypadá následovně. 

 

 

 

 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
Město Liberec Liberecký kraj Česká basketbalová federace MŠMT Preciosa Federal Cars Stima Sport Park Liberec Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna DOBROMAT Lion Sport
ELAI
Slovan Varnsdorf Broker Consulting TJ AŠ Mladá Boleslav

Počet návštěv: 27480
Posledních 30 dnů: 612 | Posledních 7 dnů: 227 | Poslední den: 19

© 2020 YDEA | Všechna práva vyhrazena | karel_v@depusa.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne