BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz    

   Facebook    Instagram   Youtube     Twitter                          
 
                                                                                             

Příští zápas

Starší žáci opět vítězně

Starší žáci opět vítězně

Žáci U15 splnili na úvod sezony svoji misi a z domácí palubovky mají 4 výhry ze 4 utkání. Po úvodních výhrách s Děčínem a Ústím si dokázali žáci poradil také s Kbely a Spartou. Bilanci 4:0 dává nyní slušný základ na postup do extraligy, i když je před námi ještě 10 zápasů, tak již nyní můžeme vzhlížet k možnému postupu.

V sobotním utkání nám bylo jasné, že musíme eliminovat ústředního pivota soupeře Baštu. Tento úkol se nám podařilo splnit díky celoplošné obraně, která nutila hosty k těžkým přihrávkám, ty se dařilo sbírat a vyrážet do jednoduchých protiútoků. Naše procento zakončení sice nebylo nějak oslnivé, ale počet brejků byl tak vysoký, že nám dávala spoustu možností na skorování. Stav po první čtvrtině 28:6 udal ráz celému utkání, které měli Kondoři pevně pod kontrolou. Výstrahou by však mělo být mnoho okének v obraně a nedůslednosti jako rozebrání hráčů v přechodové fázi či odstavování na box-outu. Takové chyby nás můžou v další části sezony mrzet. I přes tyto chyby se nám podařilo uhrát klidný výsledek 91:43. 

V neděli přicestovala do Liberce pražská Sparta. Zdravotní stav hráčů Sparty umožnil dorazit pouze 8 zdravých hráčů což ovlivnilo vývoj utkání. Navíc hosté dorazili bez klíčových guardů Cajthamla a Vyhnánka, kteří jsou pro toto družstvo klíčoví. Kondoři po vzoru předchozích utkání měli velmi dorbý úvod, kde si nátlakovou obranou vytvořili jednoduché zisky a prostor pro rychlé brejky. Narozdíl od soboty se přidalo lepší zakončení, ale také úspěšná střelba z oblouku a první čtvrtina 34:11 udala obraz hry utkání. Sparta bojovala sympaticky, ale nedokázala vzdorovat přílišně dlouho a nakonec si z Liberce odváží jasnou prohru 105:57. Ke cti spraťanů podotknout, že ani za jasného stavu se nepoložili a utkání hráli na maximum možností. 

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Žižkov 3 284:209 5
2. BK Wolves Radotín 3 258:239 5
3. Basket Opava 2010 2 168:130 4
4. SA Brno 3 239:258 4
5. BK Kondoři Liberec 3 209:284 4
6. TJ Tesla Pardubice 2 130:168 2

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

Sokol Žižkov
BK Kondoři Liberec
106:57
Podrobnosti
Město Liberec Liberecký kraj Česká basketbalová federace MŠMT Preciosa Federal Cars Stima Sport Park Liberec Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna DOBROMAT Lion Sport
ELAI
Slovan Varnsdorf Broker Consulting TJ AŠ Mladá Boleslav

Počet návštěv: 21340
Posledních 30 dnů: 1109 | Posledních 7 dnů: 265 | Poslední den: 35

© 2019 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne