BK Kondoři Liberec

Oficiální stránky klubu
BK Kondoři Liberec
www.bk-kondori.cz    

   Facebook    Instagram   Youtube     Twitter                          
 
                                                                                             

Příští zápas

Primátor Batthyány odstartoval novou éru Kondorů

Primátor Batthyány odstartoval novou éru Kondorů

Nová éra liberckých Kondorů odstartovala 28.9.2018. Úvodním rozskokem se o ni zasloužil primátor města pan Tibor Batthyány. Kondoři se vrátili na pole mužského basketbalu, kde jejich prvním zápasem bylo II. kolo Českého poháru a v něm soupeř v podobě rezervy prvoligových Litoměřic. Kádr Kondorů je tvořen hráči extraligy U17 a U19 a doplněn o jediného dospělého, kterým je kapitán Tomáš Masár, jenž v Kondorech trénuje mládež.

Od úvodních minut se odehrávala vyrovnaná partie, kde se střetly dva herní styly. Domácí tým se snažil o agresivní hru, rychlý přechod a velké tempo. Naopak Litoměřice se snažily využívat postupných útoků a hrát spíše na svého pivota Jakuba Skaličku, který se snaží prosadit i do KNBL v dresu Děčína. Oba týmy střídaly úspěšné momenty, ale nic nevedlo k velkému rozdílu. Přesto si hosté dokázali vytvořit do poločasu mírné vedení 41:45. Druhý poločas odstartovali Kondoři s novou energií a hned to bylo znát na výsledku. Zlepšená obrana, rychlý přechod a po 30-ti minutách z toho bylo rázem vedení 61:48. Závěrečná čtvrtina se již dohrávala v poklidnějším režimu, pod kontrolou domácího výběru. Ten nakonec slavil výhru 79:61 a na pole mužského basketbalu se tak po dvou leté odmlce vrátil vítězně. Uvidíme jak se bude dařit v další fázi sezony, kdy se začne kumulovat únava z  extraligy U17, U19 a II.ligy.

Diskuze

Tabulka

1. Sokol Žižkov 3 284:209 5
2. BK Wolves Radotín 3 258:239 5
3. Basket Opava 2010 2 168:130 4
4. SA Brno 3 239:258 4
5. BK Kondoři Liberec 3 209:284 4
6. TJ Tesla Pardubice 2 130:168 2

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

Sokol Žižkov
BK Kondoři Liberec
106:57
Podrobnosti
Město Liberec Liberecký kraj Česká basketbalová federace MŠMT Preciosa Federal Cars Stima Sport Park Liberec Basket obchod
EPP- Pomáhej pohybem, Nadace ČEZ
Decathlon
5+2 deník Liberecký deník Liberecká drbna DOBROMAT Lion Sport
ELAI
Slovan Varnsdorf Broker Consulting TJ AŠ Mladá Boleslav

Počet návštěv: 21340
Posledních 30 dnů: 1109 | Posledních 7 dnů: 265 | Poslední den: 35

© 2019 BK Kondoři Liberec | Všechna práva vyhrazena | masar@bk-kondori.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne